Rekuperacja Suwałki, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

WWW.INFRECO.PL
Facebook

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż rekuperacji (wentylacji mechanicznej) z odzyskiem ciepła Suwałki. System wentylacji poparty obliczeniami i projektem gwarantuje wysoką jakość funkcjonowania układu. Budując lub modernizując budynek należy spełnić surowe wymagania izolacyjności termicznej. Stosuje się grube warstwy ocieplenia, trzyszybowe okna, docieplenie poddaszy pianą, docieploną płytę fundamentową… Przy takiej konstrukcji budynku wentylacja grawitacyjna nie działa. Uszczelniając budynek odcinamy naturalne drogi nawiewu świeżego powietrza.

  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala na ciągłą wymianę powietrza w budynku. W każdej chwili usuwane jest powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2, natomiast do wnętrza budynku wprowadzana jest odpowiednia ilość świeżego, filtrowanego powietrza ogrzanego w trakcie wymiany do której dochodzi w urządzeniu zwanym rekuperatorem.
  • W sezonie zimowym przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła można zaoszczędzić do 50% kosztów związanych z ogrzaniem budynku. Latem natomiast możesz otworzyć okna, ale nie musisz. Filtr zastosowany
    w rekuperatorze skutecznie zatrzymuje wszelkie insekty, kurz, pyłki, roztocza, alergeny.
  • W nowoczesnych budynkach straty ciepła przez wentylację grawitacyjną sięgają niemal 60%, pozostałe 40% to straty ciepła przez przegrody, okna, dach, do gruntu. Rekuperator odzyskuje ciepło z powietrza usuwanego i oddaje je do świeżego powietrza nawiewanego ze sprawnością do 95%.


Osoba do kontaktu:

Patryk Krok
Tel. (+48) 726 011 762
E-mail: biuro@infreco.pl


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach rekuperacji kliknij Czytaj więcej

6 stycznia 2019